Çekici 7-24 Yol yardım Hizmetleri

Araç Çekici Hizmetleri – Oto Kurtarıcı Hizmetleri – 7/24 Yol Yardım Aracı Hizmetleri

Çekici 7-24 Yol yardım Hizmetleri
Çekici 7-24 Yol yardım Hizmetleri

Büyük şehirlerde günlük hayatımızın olmazsa olmazlarından olan otomobiller birçok sebep ile  yolda kalabilir. Bu gibi durumlarda Oto Çekici Şirketleri  7/24 Yol Yardımı Aracı ve Oto Kurtarıcı Hizmetleri çokça tercih edilmektedir. Bizler de Oto Çekici Firması olarak  Sunduğumuz Bütün  Hizmetlerde uygun fiyata oto kurtarıcı  Garantili  7/24 yol yardımı Aracı ile Türkiye genelinde en büyük yardımcınız olmaktayız. Oto çekicinın bilinen bir çok adları vardır. Bunlardan bazıları oto çekici , oto kurtarıcı, oto kurtarma, yol yardım aracı,  araba çekici olarak adlandırılır.

Oto Çekici;  Arızalı yada kazalı araçları servis veya teknik destek alacağınız konuma göndermek için imal edilmiş hidrolik sistemle yada elektrik sistemi ile çalışan  özel mekanizmaya sahip olan araçlara verilen genel isimdir.Oto çekiciler kayar kasa, sabit kasa ve ahtapot çekici yani kaldır götür vinçli çekici olmak üzere 3 e ayrılır.

Araba Çekme: Yeterli teknik ekipler ve uzman kadrolarımız ile ister ticari isterse şahsi her türlü taşıt ve araç çekme işlemi ile hizmet vermekteyiz.

Oto Kurtarıcı;  Teknik olarak çalışma özelliğini kısmen veya tamamen kaybetmiş olan araçların teknik olarak destek alabilecekleri alana taşınma işlemini gerçekleştirebilecek teknik alt yapıya sahip araçların halk içindeki ismidir.

Oto Kurtarma:  hareket kabiliyeti kalmayan araç kurtarma ve oto kurtarma için vinç ile Arabanızı kurtarıp dilediğiniz yere götürmekteyiz.

7/24 Yol Yardımı Aracı; Aracınızla hareket halinde iken aracınız beklenmedik bir zamanda arıza yapabilir yada yada anlamadığınız bir sebepten arabanız çalışmayabilir. Bu gibi veya daha acil durumlarda arabanızın servise götürülmesi yada sanayi de ki ustaya teslimi gerekir. Arabaniz çalışmadığı için aracınızı oto çekici veya oto kurtarıcı  ile çektirmeniz gerekir. Bu gibi durumlarda 7/24 Yol yardım aracı ile verilen hizmetin genel olarak bilinen ismidir.

 

Oto Çekici Hizmetleri

Sunmuş olduğumuz Araç çekici hizmetlerimiz ile 7 gün 24 saat bizimle çekinmeden iletişime geçebilirsiniz.

Posts not found

Oto Kurtarıcı Hizmetleri

Oto Kurtarıcı hizmetlerimiz  ile 7 gün 24 saat bizimle iletişime geçebilirsiniz. detaylı bilgi için bizi arayınız.

Kurtaarıcı & oto kurtarma

Oto Kurtarma, Oto Kurtarıcı, Araç Çekici Hizmeti Şirketi

Oto Kurtarma, Oto Kurtarıcı, Araç Çekici Hizmeti Şirketi Oto Kurtarma şirketi olarak, Türkiye’de oto kurtarma hizmetini 7gün 24 saat boyunca sürdürmekteyiz. Türkiye’de Oto kurtarma ihtiyaçlarınız için günün her saatinde bizi arayarak fiyat alabilir, Türkiye’de oto kurtarma fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Hızlı, Kaliteli ve Güler yüzlü… Devamını Oku

0 comments

7/24 Yol Yardımı Aracı Hizmetleri

Türkiye de birçok çözüm ortaklarımız ile size ne yakın yerde servisimiz ile 7/24 bir telefon uzaklıktayız.

Posts not found

 

 

 

#7/24 yol yardım aracı  #Araba Çekme   #Araba Çekme firması   #Araba Çekme şirketi